piyano kursu protez saç

ŞAN KURSU

Lütfen aşağıdaki İletişim Bilgileri alanını tam ve eksiksiz doldurun. Aksi taktirde sınavınız değerlendirilmeye alınmayacaktır!

Şan Dersi

Şan dersleri diyafram kasını çalıştırmak için nefes egzersizleriyle başlar. Daha esnek ve daha geniş bir bölge olması açısından diyafram bölgesi, seslerin daha güçlü ve daha büyük çıkmasına yarayan güçlü bir kaldıraç işlevi görür. Şan dersi almadan şarkı söylemeye çalışan kişiler yanlış yerden şarkı söyleyerek ses tellerine zarar verirler.
Konuşma ses tonu ile problemi olan bir çok öğrenci de şan dersleri ile  sorunlarını çözebilmektedir. Heyecan, stres, çekingenlik, duygusallık ses performansını düşüren önemli etkenlerdir. Şan dersi seslerin daha kubbeli, daha güçlü ve daha parlak çıkmasını sağlar.

Şan Kursu 

Şan kursu öğrencinin müzikal zevkine uygun (pop, rock, opera, Türk Sanat Müziği vs) şarkıların öğretilmesiyle devam eder.

Derslerimiz birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.
Güneş Sanat Akademi de konusunda uzman konservatuvar mezunu eğitmenlerle çalışmaya başlamak için bizi
arayınız.

Piyano Kursu 

 

En güncel fotoğraf ve video paylaşımlarımızı  görmek için bizi  https://www.instagram.com/gunes.akademi/ İnstagram  sayfamızdan da takip edebilirsiniz. @gunes.akademi

Hizmet verdiğimiz semtler
Bayrampaşa,Beşyüzevler,Gaziosmanpaşa,Küçükköy,Rami,Eyüp,Edirnekapı,Fatih,Aksaray,Taksim,Eminönü,Sultangazi
Habipler,Arnavutköy,Esenler,Bağcılar,Bahçelievler,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü

[contact-form-7 id="238" title="İletişim Formu"]

Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!