piyano kursu protez saç

RESİM KURSU

Alanında uzman eğitmen kadrosuyla %100 memnuniyet garantisiyle sadece eğitim değil her anı eğlenceli olan kaliteli zaman geçirmeniz için buradayız!


Resim kursu
almak istiyorum. İstanbul’da fiyatları nedir? İstanbul Avrupa Yakasında nerelerde var? Çocuklar için kurs var mıdır? Ne kadar sürede güzel resim çizmeye başlarım?en iyi güzel sanatlara hazırlık kursu nerede?çizim kursu veriliyor mu? kara kalem kursu  veriliyor mu?Resim kursu için tüm sorularınızın cevabı Güneş Sanat Merkezinde! Alanında uzman eğitmen kadrosuyla %100 memnuniyet garantisiyle sadece eğitim değil her anı eğlenceli olan kaliteli zaman geçirmeniz için buradayız!

Resim Kursu Amacı

Biz, Güneş Sanat Akademi sanat eğitimcileri olarak, hangi yaşta olursanız olun sanata ilgi duyan siz amatör ruhlara, kendinizi geliştirmeniz; yaratıcılığınızı ortaya çıkarıp, üretmenin o doyumsuz hazzını yaşayabilmeniz için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz.

Ferah bir ortamda çayınızı kahvenizi yudumlarken hem üretin, hem de edindiğiniz dostluklarla sanatsal sohbetlerin tadını çıkarın.

Güzel sanatlara hazırlık kursu

Sanat merkezimiz hobi amaçlı derslerin yanında akademik olarak sınav kazandırmaya odaklı  yetenek sınavlarına hazırlık eğitimi için özel programlar uygulamaktadır. Işık, gölge,iç ve dış mekan çizimleri, tonlama, perspektif, hacim geometrik ve anatomik çizimler, ölçü almak, objeler, kara kalem ve sulu boya, doku çalışmaları gibi teknikleri öğrenebilir ve profesyonelleşebilirsiniz.
Sanatın ne olduğu ve nasıl geliştiği, ressamların tanıtımı, sanat eserlerinin yorumlanması gibi içeriklerin yanı sıra, resmin temeli olan desen bilgisini pratik bir şekilde öğreterek, sizlerin sanat zemininde ayakta durup yürümenizi sağlıyoruz.

kara kalem kursu

merkezimiz de kara kalem derslerimiz de mevcuttur. Ders başlangıcında eğitmenlerimizle hangi alanda ilerlemek istediğinizi konuşarak o yönde eğitim alabilirsiniz. İsterseniz hem kara kalem, hem renkli çizim dersi de alabilirsiniz.

çocuk resim kursu

çocukların gelişimi ve odaklanmalarına büyük katkı sağlayan resim kursu merkezimizde akademik bir eğitim anlayışıyla verilmektedir.her hafta düzenli olarak farklı uygulamalar ve çalışmalar yapılarak onların el becerilerinin yanı sıra zihinsel gelişimlerine de katkı sağlanmaktadır. resim kursu çocukta; Göz-el koordinasyonunu sağlar. Zekasını geliştirir ve kişilik özelliklerini ortaya çıkarır.Kelimelerle kendini ifade etmekte zorlanan çocuklar resim çizerek bu imkanı bulabilirler. Hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı olur.Renkleri tanımasını kolaylaştırır.Kompozisyon yeteneğini arttırır. Öz güvenlerinin gelişmesini sağlar.Korkularını açığa vurulmasını sağlar ve çocuğa bu konuda yardımcı olmak için kapıları açar.

Bale Kursu


En güncel fotoğraf ve video paylaşımlarımızı  görmek için bizi  https://www.instagram.com/gunessanatmerkezi/  instagram  sayfamızdan da takip edebilirsiniz. @gunessanatmerkezi

Hizmet verdiğimiz semtler Bayrampaşa,Beşyüzevler,Gaziosmanpaşa,Küçükköy,Rami,Eyüp,Edirnekapı,Fatih,Aksaray,Taksim,Eminönü,Sultangazi,Habipler,Arnavutköy,Esenler,Bağcılar,Bahçelievler,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü

[contact-form-7 id="238" title="İletişim Formu"]

Follow by Email
YouTube
Instagram

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!