piyano kursu protez saç

GİTAR KURSU

Gitar kursu almak istiyorum, İstanbul’da gitar kursu fiyatları nedir? Gitar kursu İstanbul‘da nerelerde var? Neden Güneş Sanat Merkezi?

 GİTAR KURSU

              
Gitar kursu
 almak istiyorum, 
müzik kurslarımızla alakalı bütün sorularınızın cevabını Güneş sanat akademisinde bulacaksınız.

  Gitar  Kursu Amacı:

Uzman eğitim kadromuz tarafından verilen gitar kursunun amacı, klasik müziğin yanı sıra rock,  jazz, metal müzik gibi bir çok müzik türünde önemli yer tutan gitarı sevdirmek, ritim duygusunu geliştirmek, dünya müziklerinin seçkin örneklerini dinleterek yaratıcılık duygusunu keşfetmektir.

 Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türü. Gitarlar genelde altı tellidir ve farklı çeşitlerdeki ağaç türlerinden yapıla bilinirler. Gitar neredeyse her türlü müzik türünde kullanılan bir müzik aletidir.
gitar
 tek başına yeterince zengin bir enstrüman olmasının yanında günümüzde, pek çok müzik tarzında da kullanılan popüler bir çalgıdır. Gerek İnsan sesine eşlik etmesi, gerekse popüler olması dolayısıyla pek çok insan  Gitar Eğitimi almak istiyor. Gitar her gitaristin arkadaşı gibidir. Kısa sürede temel eğitimi kavrayıp hayatınız boyunca yanınızdan ayırmayacağınız bir enstrümandır. Bir  anda okulda, evde, sokakta hislerinizi dışa vurmak için en yakın arkadaşınız oluverir.  Yalnız kaldığınızda, arkadaş grubu içinde kısacası her yerde kullanacağınız bir çalgıdır.

Kimi zaman tek dostunuzdur. Aşkınızı, derdinizi, mutluluğunuzu, hüznünüzü paylaştığınız tek dostunuzdur. Aşka, arkadaşlığa dair ne ararsanız o 6 telde bulursunuz. Çalmadığınızda bile senelerce bekler sizi kılıfında. Yıllar geçmiştir ama dostluğunuz yine aynıdır. Yine hazırdır tüm duygularınıza ortak olmaya. Güneş Sanat Merkezi olarak  gitar kurslarımızla sizi muhteşem enstrümanla tanıştırmak için  gitar eğitimi konusunda sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

Gitar Kursu

Gitar Dersleri öğrencilerin beklentileri ve enstrümana yatkınlığı doğrultusunda kendilerine özel ders programlarıyla en etkili haliyle verilmektedir.

Öğrencileri hobi amaçlı eğitim dışında profesyonel konservatuar seviyesinde de eğitim alabilirler.

Gitar kursu doğru eğitim ve eğiticiyle kolay bir süreçtir ve 7’den 70’e herkesin rahatlıkla öğrenebileceği bir derstir.

Eğitim programlarımız disiplinli ancak öğrencileri sıkmayacak kadar eğlencelidir. Eğitmenlerimiz alanında uzmandırlar ve tüm beklentinizi karşılayacak seviyededirler.

Gitar kursumuz iki şekilde yapılmaktadır.

Birebir ders: Birebir özel gitar kursu derslerimiz haftada 1 gün 1  saat şeklinde yapılmaktadır. Birebir derslerimiz toplamda 6 ay sürmektedir.

Grup dersi: Eğitimimiz 8 ya da 10 kişilik sınıflarda haftada 1 gün 2 saat olmakla birlikte toplamda 6 ay sürmektedir. İlk dört hafta sadece müzik teorisi ve solfej dersi, daha sonra gitarla birlikte solfej ve ritmik okuma çalışmalarına devam edilmektedir.

Yukarıdaki süreler isteğe göre uzatılabilir şekilde hazırlanmıştır.

Kursun İçeriği:

Yıl içerisinde atölye çalışmaları, konser ve dinletiler, grup çalışmaları içerisinde yer alan öğrenci, birlikte çalışma disiplinini edinirken aynı zamanda öz güven duygusu kazandırmaktadır

Bağlama Kursu

En güncel fotoğraf ve video paylaşımlarımızı  görmek için bizi  https://www.instagram.com/gunes.akademi/  instagram  sayfamızdan da takip edebilirsiniz. @gunes.akademi

Hizmet verdiğimiz semtler  Bayrampaşa,Beşyüzevler,Gaziosmanpaşa,Küçükköy,Rami,Eyüp,Edirnekapı,Fatih,Aksaray
Taksim,Eminönü,Sultangazi,Habipler,Arnavutköy,Esenler,Bağcılar,Bahçelievler,
Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü

[contact-form-7 id="238" title="İletişim Formu"]

Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!