piyano kursu protez saç

DÜĞÜN DANS KURSU

Düğün dansı ile yıllar boyu hayalini kurduğunuz bir gösteriyi gerçekleştirerek kendinizi yıldızların üzerinde hissedebilirsiniz. Vals, Salsa, Tango,Oyun Havaları kursu,zeybek

DÜĞÜN DANS KURSU

Düğün dansı ile yıllar boyu hayalini kurduğunuz bir gösteriyi gerçekleştirerek kendinizi yıldızların üzerinde hissedebilirsiniz. Vals, Salsa, Tango,Oyun Havaları kursu,zeybek (Harmandalı) kursu, Kerimoğlu,Horon… Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun fark etmez, siz kendinizi eşinizin kollarına ve müziğin ritmine bırakın. Geriye kalan hissettiğiniz heyecan, mutluluk ve aşk olacaktır.

Güneş Sanat düğün dans kursu dersleri ile bu aşamada en büyük yardımcınızdır. Düğün dansı Eğitimleri sırasında hem nasıl dans edeceğinizi öğrenecek hem birlikte çok iyi zaman geçirecek hem de birbirinizi çok daha iyi tanıyacaksınız.

Düğününüzde yapacağınız ilk dans, davetliler için değildir aslında. Bu tamamen sizin birbirinizi daha iyi tanımanızı, beden dilini öğrenmenizi ve hayat boyu uyum içinde yaşamanızı sağlar.

Düğün dans kursunda neden Güneş Sanat ?

Çiftlere özel olarak sunduğu ders programıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Detaylı bir eğitim programı sunuyor. Size özel bir ders programı hazırlıyor. Size özel bir koreografi hazırlıyor.


Kurs Gün ve Saatleri

Düğün dans kursumuz; çiftlerin tercihine göre,4 saat yada 3 saat şeklindedir.ama tercih edilen 4 saattir. kursun gün ve saatini hocalarımızın ve çiftlerimizin programına göre ayarlıyoruz.

Zeybek Kursu 

En güncel fotoğraf ve video paylaşımlarımızı  görmek için bizi  https://www.instagram.com/gunessanatmerkezi/  instagram  sayfamızdan da takip edebilirsiniz. @gunes.akademi 

Hizmet verdiğimiz semtler  Bayrampaşa,Beşyüzevler,Gaziosmanpaşa,Küçükköy,Rami,Eyüp,Edirnekapı,Fatih,Aksaray,Taksim,Eminönü,Sultangazi
Habipler,Arnavutköy,Esenler,Bağcılar,Bahçelievler,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü

[contact-form-7 id="238" title="İletişim Formu"]

Follow by Email
YouTube
Instagram

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!