piyano kursu protez saç
Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz sizi arayalım.

KURSLARIMIZ

ney kursu

NEY KURSU

Ney icra olanakları açısından zengin ve teknik yönden güç bir çalgıdır. Neyden sağlıklı bir ses çıkarılması bu çalgıya yeni başlayan birinin karşılaşacağı ilk engeldir. Kişisel seçime bağlı olarak sağ ya da sol üflemeyi seçtikten sonra neyzen adayının kendi dudak ve diş yapısına uygun dudak pozisyonunu ve üfleme açısını deneme yanılma yoluyla bulması ve bu pozisyonu pürüzsüz bir ses çıkartacak şekilde oturtması ilk aşamada kazanılması gereken bir alışkanlıktır.
Devamı İçin Tıklayın
logolar

ZEYBEK KURSU

Harmandalı kursu almak istiyorum, İstanbul’da zeybek kursu fiyatları nedir? zeybek kursu İstanbul‘da nerelerde var? harmandalı kursunda hangi figürleri öğreneceğim Neden Güneş Sanat Merkezi? içiniz rahat olsun. Güneş Sanat Merkezi olarak bütün sorularınızın cevabını bulabilmeniz için buradayız.
Devamı İçin Tıklayın
keman

KEMAN KURSU

Güneş Sanat Merkezi olarak bütün sorularınızın cevabını bulabilmeniz için buradayız.
Devamı İçin Tıklayın
saz kursu

BAĞLAMA KURSU

Güneş Sanat Merkezi olarak bütün sorularınızın cevabını bulabilmeniz için buradayız.
Devamı İçin Tıklayın
gitar kursu

GİTAR KURSU

Gitar kursu almak istiyorum, İstanbul’da gitar kursu fiyatları nedir? Gitar kursu İstanbul‘da nerelerde var? Neden Güneş Sanat Merkezi?
Devamı İçin Tıklayın
yan flüt kursu

YAN FLÜT KURSU

Yan flüt dersi almak istiyorsanız aradığınız eğitim, eğlence, müzik, sanat her şey Güneş Sanat Merkezinde! Alanında uzman eğitmen kadrosuyla disiplinli derslerin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Yan Flüt ve Yan Flüt Kursu Hakkında Genel Bilgiler Yan flüt nedir? Yan flüt kursu almak istiyorum.
Devamı İçin Tıklayın
düğün dans kursu

DÜĞÜN DANS KURSU

Düğün dansı ile yıllar boyu hayalini kurduğunuz bir gösteriyi gerçekleştirerek kendinizi yıldızların üzerinde hissedebilirsiniz. Vals, Salsa, Tango,Oyun Havaları kursu,zeybek
Devamı İçin Tıklayın
tiyatro kursu

TİYATRO OYUNCULUK KURSU

Güneş Sanat Merkezindenki temel oyunculuk eğitimi, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler.
Devamı İçin Tıklayın
satranç kursu

SATRANÇ KURSU

Satranç öğrenmek istiyorum. Çocuğuma satranç kursu aldırmak istiyorum. Çocuklar için satranç dersi veriliyor mu? Güvenilir ve uzman eğitmen nereden bulabilirim? satranç dersi için yaşım uygun mu?
Devamı İçin Tıklayın
piyano kursu

PİYANO KURSU

Piyano çalmak istiyorum. Çocuğuma piyano kursu aldırmak istiyorum. Çocuklar için piyano dersi veriliyor mu? Güvenilir ve uzman eğitmen nereden bulabilirim?
Devamı İçin Tıklayın
bale kursu

BALE KURSU

Bale eğitimi istiyorum. Çocuğuma bale dersi aldırmak istiyorum. Çocuklar için bale dersi veriliyor mu? Güvenilir ve uzman eğitmen nereden bulabilirim? Bale dersi için yaşım uygun mu?
Devamı İçin Tıklayın
Resim kursu

RESİM KURSU

Alanında uzman eğitmen kadrosuyla %100 memnuniyet garantisiyle sadece eğitim değil her anı eğlenceli olan kaliteli zaman geçirmeniz için buradayız!
Devamı İçin Tıklayın

BLOG

çocuklar için resim kursu

Sanat ve çocuk; Sanat aktiviteleri ile uğraşan çocukların yabancı dillerden coğrafyaya, matematikten fene geniş bir alanda daha başarılı olduğu gözlemlenmiştir. Araştırmalara göre müzik, resim, drama, heykel, çizim vb. yaratıcı ifade biçimlerinden

Devamı...
bale

Çocuklar mükemmel bir balerin ya da balet olmak zorunda değilseler de bale eğitimine erken yaşlarda başlayan çocukların  kendilerini birçok alanda geliştirmeleri mümkün. Bakalım son derece estetik olan bu dansın bireylere nasıl

Devamı...
piyano

Vücut Koordinasyonunu Geliştirir. Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir. Konsantrasyon Süresini Arttırır. Piyano çalarken  nota takibi

Devamı...
piyano kursu

Yetişkinlere ve çocuklara yönelik Enstrüman kurs kayıtlarımız devam ediyor.. Lütfen detaylı bilgi için arayınız.  

Devamı...

İLETİŞİM

ingilizce kursu protez saç

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!